Autosedačka Britax Römer BABY-SAFE 5Z2 SET

Doprava ZDARMA

Cenově výhodný akční balíček.

BABY-SAFE 5Z2 SET je autosedačka s modulární ISOFIX základnou BASE 5Z pro děti od narození do přibližně 15 měsíců (40 – 85 cm). Základnu lze použít také pro pokračující autosedačku DUALFIX 5Z.

 

 • Na rozdíl od autosedaček jiných výrobců nabízí základna BASE 5Z nastavitelný sklon, který brání naklonění hlavy dítěte dopředu.
 • Otáčení na základně o 180 stupňů (s pokračující autosedačkou o 360 stupňů) umožňuje natočení autosedačky směrem ke dveřím auta, díky čemuž získáte možnost pohodlného usazení dítěte.
 • Systém Ergo Recline umožňuje pro dítě rovnější a ergonomičtější polohu, což podporuje zdravý růst páteře a zároveň zajišťuje ventilaci.
 • Mimořádně velká sklápěcí sluneční stříška s UPF50+ nabízí ochranu před sluncem a větrem.
 • Součástí cestovního systému s kočárky Britax a dalšími.
 • Barevné varianty kolekce 2023 včetně luxusních potahů Marble a eco potahů GREEN SENSE.
 • Vyrobeno v Německu.
Více informací

Zapůjčení náhradní autosedačky ZDARMA v případě reklamace  

Skladem, odešleme ještě dnes.

ZDARMA k vám domů  doručíme zítra 23.2. Možnosti doručení

Možnosti doručení

Zboží zasíláme pouze do České Republiky, nezasíláme do zahraničí.

Doprava ZDARMA u označeného zboží nebo při nákupu nad 1 500 Kč.

 • PPL Balíkem PPL Expresní přeprava balíku do 24 hodin po odeslání. Možnost sledování zásilky. 100 Kč Zdarma  doručíme zítra 23.2.
 • PPL Osobní odběr - PPL Parcel Shop (4000 míst) Zboží si vyzvednete na vybrané pobočce sítě PPL ParcelShop. 100 Kč Zdarma k odběru zítra 23.2.

10 616 Kč Speciální cena pro přihlášené. Více informací

Cena od 12 490 Kč

 • Testované prestižním Stiftung Warentest i ADAC
 • Oceňované spotřebitelskými institucemi jako dTest
 • Vyhledávané pro patentované bezpečnostní prvky
 • Doporučované rodiči – autosedačky kupují od roku 1971
 • S dopravou zdarma a s prodlouženou zárukou o 1 rok

Více o důležitých vlastnostech

ErgoRecline

ErgoRecline

Nadstandardní vlastnost

Systém Ergo Recline představuje novou úroveň bezpečí, pohodlí a ergonomičnosti. Při sklopení je poloha dítěte rovnější a ergonomičtější, což podporuje zdravý růst páteře a zároveň zajišťuje ventilaci.

Jedna základna

Modulární základna

Nadstandardní vlastnost

Jedna základna, dvě sedačky: modulární základna BASE 5Z je kompatibilní s autosedačkou pro miminka BABY-SAFE 5Z2 i autosedačkou DUALFIX 5Z a umožňuje jednoduché a rychlé střídání obou. Tato modularita poskytuje vynikající komfort pro první čtyři roky s vaším dítětem.

Komfortní premiové potahy

Komfortní premiové potahy

Nově navržené kryty jsou stylové i komfortní. Tyto prémiové potahy, které jsou vyrobeny z ještě měkčí tkaniny v kombinaci se zlepšeným lícováním, přinášejí vašemu dítěti větší pohodlí.

Velká clona

Velká sluneční stříška

Mimořádně velká sluneční clona s ochranným faktorem UPF 50+ chrání dítě před sluncem a větrem. Zároveň poskytuje klidný a chráněný prostor, takže dítě může na cestách klidně a v bezpečí spát.

Vložka pro novorozence

Vložka pro novorozence

Navržená speciálně pro poskytnutí lepší ochrany pro malé děti. Vložka pro novorozence, která je součástí dodávky, je vybavena pěnovými podložkami, jež pohlcují energii. Vložka zmenšuje prostor a poskytuje dodatečné pohodlí.

Nastavitelná rukojeť

Nastavitelná rukojeť

Nastavitelnou rukojeť lze snadno přemístit dozadu, takže uložení dítěte do autosedačky je velmi jednoduché. Rukojeť odjistíte a přenastavíte pomocí jednoduchého stisknutí tlačítek po obou stranách. V případě umístění autosedačky na podlaze doporučujeme rukojeť otočit zcela dozadu, a zabránit tak houpání sedačky.

Ochrana proti bočnímu nárazu

Ochrana proti bočnímu nárazu

Boční části mají speciální design a v případě nehody absorbují velké procento sil, takže vaše dítě ochrání i v kritických situacích.

Roste s vaším dítětem

Roste s vaším dítětem

Polstrovanou opěrku hlavy a pás lze pomocí jedné ruky nastavovat tak, aby rostly spolu s dítětem. Stačí uvést nastavovací prvek na zadní straně sedačky do správné polohy podle velikosti vašeho dítěte tak, aby opěrka hlavy a pás byly ve správné poloze.

Tříbodový pás

Tříbodový pás

Díky tříbodovému pásu je připoutání a odpoutání pohodlnější pro rodiče i dítě, a to bez jakýchkoli kompromisů v oblasti bezpečnosti díky optimalizované boční opoře.

Rychle odnímatelný potah

Potah svléknete a vyperete

Ukápla na potah přesnídávka? Nevadí. Snadno jej sundáte - i bez potřeby vyvlékat pásy. Perte na 30 stupňů s programem Jemné prádlo.

Nejlepší úhel v jakémkoli vozidle

Nastavitelný sklon základny

Nadstandardní vlastnost

U automobilů se skloněnými sedadly existuje nebezpečí, že by se hlava vašeho dítěte mohla naklonit dopředu, zejména když usne v autosedačce. Se základnou BASE 5Z můžete snadno nastavit úhel autosedačky do šesti různých poloh, abyste zajistili ergonomičtější a bezpečnější polohu vašeho dítěte během jakékoli cesty a v jakémkoli autě.

Snadný přístup a uvolnění

Snadný přístup a uvolnění

Otočná funkce základny BASE 5Z vám umožní otočit dětskou autosedačku ke dveřím auta, takže dítě do sedačky snadno usadíte, připoutáte i vyndáte. Pro snazší vyndávání sedačky BABY-SAFE 5Z2 ze základny stačí sedačku otočit tak, aby uvolňovací tlačítko směřovalo k otevřeným dveřím auta.

Správná instalace za všech okolností

Správná instalace za všech okolností

Ať už instalujete autosedačku BABY-SAFE 5Z2 na základnu BASE 5Z nebo na kočárek, slyšitelné cvaknutí vás vždy ujistí o tom, že jste ji nainstalovali správně. Navíc to uvidíte na vizuálním ukazateli na uvolňovacím tlačítku základny, takže můžete být opravdu v klidu.

Vyrobeno v Německu

Vyrobeno v Německu

Nadstandardní vlastnost

Na rozdíl od konkurence vyrábí společnost BRITAX RÖMER naprostou většinu autosedaček v Německu. To jednak zajišťuje maximální kvalitu při výrobě a zároveň umožňuje zkrátit přepravní trasy a minimalizovat tak dopad na životní prostředí.

i-Size

Schválena podle i-Size

Autosedačka je schválena podle novější normy i-Size (UN R129). Je testována podle přísnějších pravidel a respektuje nejnovější bezpečnostní standardy. Značení autosedačky podle výšky dítěte dělá přechod na tuto autosedačku jednodušší a tím bezpečnější.

Video

Parametry

Schválení podle normy EU i-Size (ECE R129)

Určeno pro děti 40 – 85 cm

Přibližný věk od narození do 15 měsíců

Umístění po směru jízdy ne

Umístění proti směru jízdy ano

Způsob poutání dítěte vlastní 3bodový pás

Šířka 44 cm

Váha 3.9 kg

Poutání 3bodovým pásem vozidla

Poutání pomocí externí základny ano

Externí základna ISOFIX ano, Flex Base 5Z

Polohování ano

Ergonomická poloha v leže ano

Novorozenecká vložka ano

Stříška ano, součástí autosedačky

Součást cestovního systému ano

Typ boční ochrany základní

Otočné sedadlo směrem ke dveřím auta ano

Ventilace ne

Potah svléknete a vyperete ano

Vyrobeno v Německu ano

Mohlo by vás zajímat

 • Proč jsou některé barevné varianty dražší?

  Společnost Britax Römer nabízí příjemné a kvalitní potahové látky už v základních cenách

  Barvy Atlantic Green, Fossil Grey a Galaxy Black patří do exkluzivní edice GREEN SENSE a jsou vytvořeny s ohledem na udržitelnost životního prostředí.

  Síťovina s kosočtvercovým vzorem byla záměrně integrovaná do designu potahů, aby napomáhala cirkulaci vzduchu a udržovala vaše děti během cestování v mimořádném pohodlí.

 • Co znamená rok v názvu sedačky a jak se liší varianty 2023 a 2024?

  Autosedačky jsou v kolekci 2023 a 2024 konstrukčně stejné

  Rok v názvu sedačky neznamená rok uvedení sedačky na trh a ani neznamená rok výroby sedačky. Jedná se o modelový rok kolekce jednotlivých barevných variant. Některé barevné varianty mohou beze změny přecházet do dalšího modelového roku.

Zeptat se na něco jiného

Co si ověřit před nákupem

Co s autosedačkou od nás získáte navíc

 • Zapůjčení náhradní autosedačky

  Reklamované zboží je zasíláno do speicalizovaného servisního střediska, proto vyřešení reklamačního řízení neprobíhá expresně.

  Protože jsme si vědomi důležitosti zůstat s dětmi mobilní, exkluzivně nabízíme k zapůjčení náhradní autosedačku zdarma po dobu řešení reklamace.

  Jak to funguje?

  • V případě zjištění problému s autosedačkou nás kontaktujete emailem nebo telefonicky.
  • Nejpozději druhý den bude náhradní autosedačka připravena k osobnímu převzetí na pobočce nebo poslána na vaši adresu.
  • Zapůjčená autosedačka nemusí být stejného typu jako sedačka reklamovaná, bude ale vždy určena pro věk, váhu a výšku vašeho dítěte.
 • Možnost výměny kus za kus

  I přes péči, kterou výrobce při výstupní kontrole autosedačkám věnuje, se může stát, že obdržená autosedačka není zcela bez vady. Tyto situace nás velice mrzí, nelze se jim ale úplně vyhnout.

  Pokud obdržíte autosedačku, u které ihned po vybalení (do 14 dnů od nákupu) objevíte vadu, vyměníme vám ji okamžitě kus za kus a to na naše náklady. V případě, že nebude ihned dostupná stejná autosedačka ve stejné barvě, individuálně se domluvíme na náhradním řešení.

  Upozorňujeme, že výměna zboží kus za kus se nevztahuje na situace, kdy došlo k poškození autosedačky z vaší strany.