Autosedačka Britax Römer ADVANSAFIX PRO

ADVANSAFIX PRO je autosedačka s ISOFIXEM pro děti od 15 měsíců do přibližně 12 let (76 – 150 cm).

 

 • Jako autosedačka 2v1 roste spolu s dítětem více než 10 let. První fáze se zajištěním dítěte pomocí 5bodových pásů je dispozici až do 22 kg. Ve druhé fázi je dítě zajištěno 3bodovým bezpečnostním pásem vozidla.
 • Díky funkci EasyRecline můžete polohovat sklon sedadla a dopřát tak svému dítěti klidný odpočinek. A to po celou dobu používání autosedačky.
 • Autosedačka je vybavena všemi dostupnými bezpečnostními prvky pro ochranu hlavy, krku, bříška a také zvýšenou ochranou proti bočnímu nárazu, takže dětem nabízí jednoznačně nejvyšší míru ochrany.
 • Prostor pro sezení dítěte je široký, celkově je však autosedačka vytvořena v úzkém designu, který šetří ve voze místo, případně se mohou lépe vejít tři autosedačky vedle sebe.
 • Testované prestižním Stiftung Warentest i ADAC
 • Oceňované spotřebitelskými institucemi jako dTest
 • Vyhledávané pro patentované bezpečnostní prvky
 • Doporučované rodiči – autosedačky kupují od roku 1971
 • S dopravou zdarma a s prodlouženou zárukou o 1 rok

Mohlo by vás zajímat

 • Je možné autosedačku ADVANSAFIX PRO použít také bez ISOFIXu?

  Pouze částečně

  ADVANSAFIX PRO je autosedačka 2v1. Pro první fázi s 5bodovým pásem je schválena výhradně pro použití se systémem ISOFIX včetně povinného použití s horním popruhem (Top Tether). Ve druhé fázi od minimálně 15 kg váhy dítěte je možné použít autosedačku také bez systému ISOFIX.

 • Jak se liší autosedačky ADVANSAFIX PRO, VERSAFIX a EVOLVAFIX?

  Autosedačky mají stejnou základní konstrukci

  Autosedačky sdílí stejnou základní konstrukci sedadla, liší se v bezpečnostní výbavě a částečně v provedení potahových látek.

  ADVANSAFIX PRO je nejvyšší model, nabízí pokročilou boční ochranu a také XP-PAD, který chrání bradu a krk dítěte. Je k dispozici v největším počtu barevných variant, včetně lepších potahů GREEN SENSE a polstrování včetně provedení potahů je na nejvyšší úrovni.

  VERSAFIX pokročilou boční ochranu ani XP-PAD nemá. Jeho unikátností je stylově provedené prošívání potahových látek, které dělá autosedačku designově zajímavější.

  EVOLVAFIX také nemá pokročilou boční ochranu ani XP-PAD a nabízí se pouze ve standardním provedení potahů.

  TIP: Porovnání autosedaček 76 – 150 cm

 • Proč jsou některé barevné varianty dražší?

  Společnost Britax Römer nabízí příjemné a kvalitní potahové látky už v základních cenách

  Barvy Atlantic Green, Fossil Grey a Galaxy Black patří do exkluzivní edice GREEN SENSE a jsou vytvořeny s ohledem na udržitelnost životního prostředí.

  Síťovina s kosočtvercovým vzorem byla záměrně integrovaná do designu potahů, aby napomáhala cirkulaci vzduchu a udržovala vaše děti během cestování v mimořádném pohodlí.

 • Co znamená rok v názvu sedačky a jak se liší varianty 2023 a 2024?

  Autosedačky jsou v kolekci 2023 a 2024 konstrukčně stejné

  Rok v názvu sedačky neznamená rok uvedení sedačky na trh a ani neznamená rok výroby sedačky. Jedná se o modelový rok kolekce jednotlivých barevných variant. Některé barevné varianty mohou beze změny přecházet do dalšího modelového roku.

Zeptat se na něco jiného

Co si ověřit před nákupem

Co s autosedačkou od nás získáte navíc

 • Zapůjčení náhradní autosedačky

  Reklamované zboží je zasíláno do speicalizovaného servisního střediska, proto vyřešení reklamačního řízení neprobíhá expresně.

  Protože jsme si vědomi důležitosti zůstat s dětmi mobilní, exkluzivně nabízíme k zapůjčení náhradní autosedačku zdarma po dobu řešení reklamace.

  Jak to funguje?

  • V případě zjištění problému s autosedačkou nás kontaktujete emailem nebo telefonicky.
  • Nejpozději druhý den bude náhradní autosedačka připravena k osobnímu převzetí na pobočce nebo poslána na vaši adresu.
  • Zapůjčená autosedačka nemusí být stejného typu jako sedačka reklamovaná, bude ale vždy určena pro věk, váhu a výšku vašeho dítěte.
 • Možnost výměny kus za kus

  I přes péči, kterou výrobce při výstupní kontrole autosedačkám věnuje, se může stát, že obdržená autosedačka není zcela bez vady. Tyto situace nás velice mrzí, nelze se jim ale úplně vyhnout.

  Pokud obdržíte autosedačku, u které ihned po vybalení (do 14 dnů od nákupu) objevíte vadu, vyměníme vám ji okamžitě kus za kus a to na naše náklady. V případě, že nebude ihned dostupná stejná autosedačka ve stejné barvě, individuálně se domluvíme na náhradním řešení.

  Upozorňujeme, že výměna zboží kus za kus se nevztahuje na situace, kdy došlo k poškození autosedačky z vaší strany.