Autosedačky 76 – 150 cm

Autosedačky pro děti od cca 15 měsíců do přibližně 12 let. Autosedačky 2v1 kombinující dvě skupiny autosedaček: sedačky do 105 cm a sedačky 100 – 150 cm.

Nejprodávanější autosedačky

Ostatní autosedačky

Mohlo by vás zajímat

Autosedačky 2v1: druhá autosedačka pro vaše rostoucí miminko a následně také třetí a poslední sedačka, kterou vaše dítě bude potřebovat. Tyto autosedačky mohou být hlavní sedačkou v rodině, ale častěji slouží jako sedačka do druhého auta, nebo jako autosedačka k prarodičům. Autosedačky 2v1 jsou vhodné, pokud je potřeba často vozit děti různého věku. Nejlepší modely těchto autosedaček nabízí polohování pro větší pohodlí dítěte, pokročilou ochranu při bočním nárazu, ventilaci a nebo speciální opěrku hlavy, která dále zvyšuje bezpečí dítěte v autosedačce.

Náš TIP: Pokud je to možné, jako druhou autosedačku po vajíčku doporučujeme autosedačky do 105 cm, které jsou lépe přizpůsobeny tělesné konstituci menších dětí. Také umožnují, kromě umístění po směru jízdy, bezpečnější pozici proti směru jízdy, což se projevuje také lepším hodnocením autosedaček do 105 cm v testech bezpečnosti jako je například test ADAC.

Cybex GOLD

 • Co znamená optimální řada Cybex GOLD?

  Cybex rozděluje své výrobky do několika úrovní

  Cybex GOLD je zlatý střed. Autosedačky v této řadě kladou důraz především na špičkovou ergonomii a chytrou funkčnost, poskytují maximální možné bezpečí a komfortní potahové látky. Zároveň jsou autosedačky v řadě Cybex GOLD nabízeny za atraktivní ceny.

Jak se autosedačky liší

 • ADVANSAFIX PRO, VERSAFIX a EVOLVAFIX

  Autosedačky mají stejnou základní konstrukci

  Autosedačky sdílí stejnou základní konstrukci sedadla, liší se v bezpečnostní výbavě a částečně v provedení potahových látek.

  ADVANSAFIX PRO je nejvyšší model, nabízí pokročilou boční ochranu a také XP-PAD, který chrání bradu a krk dítěte. Je k dispozici v největším počtu barevných variant, včetně lepších potahů GREEN SENSE a polstrování včetně provedení potahů je na nejvyšší úrovni.

  VERSAFIX pokročilou boční ochranu ani XP-PAD nemá. Jeho unikátností je stylově provedené prošívání potahových látek, které dělá autosedačku designově zajímavější.

  EVOLVAFIX také nemá pokročilou boční ochranu ani XP-PAD a nabízí se pouze ve standardním provedení potahů.

  TIP: Porovnání autosedaček 76 – 150 cm

Co si ověřit před nákupem

Co s autosedačkou od nás získáte navíc

 • Prodloužená záruka o jeden rok

  Jakou záruku u nás dostanete?

  Výrobce na autosedačku poskytuje standardní záruku 2 roky.
  U nás získáváte označené autosedačky se zárukou prodlouženou o 1 rok.
  V případě zájmu o delší záruku si ji můžete přikoupit v sekci Příslušenství.

  TIP: Co znamená naše záruka vzhledem k novým pravidlům pro eshopy?

 • Zapůjčení náhradní autosedačky

  Reklamované zboží je zasíláno do speicalizovaného servisního střediska, proto vyřešení reklamačního řízení neprobíhá expresně.

  Protože jsme si vědomi důležitosti zůstat s dětmi mobilní, exkluzivně nabízíme k zapůjčení náhradní autosedačku zdarma po dobu řešení reklamace.

  Jak to funguje?

  • V případě zjištění problému s autosedačkou nás kontaktujete emailem nebo telefonicky.
  • Nejpozději druhý den bude náhradní autosedačka připravena k osobnímu převzetí na pobočce nebo poslána na vaši adresu.
  • Zapůjčená autosedačka nemusí být stejného typu jako sedačka reklamovaná, bude ale vždy určena pro věk, váhu a výšku vašeho dítěte.
 • Možnost výměny kus za kus

  I přes péči, kterou výrobce při výstupní kontrole autosedačkám věnuje, se může stát, že obdržená autosedačka není zcela bez vady. Tyto situace nás velice mrzí, nelze se jim ale úplně vyhnout.

  Pokud obdržíte autosedačku, u které ihned po vybalení (do 14 dnů od nákupu) objevíte vadu, vyměníme vám ji okamžitě kus za kus a to na naše náklady. V případě, že nebude ihned dostupná stejná autosedačka ve stejné barvě, individuálně se domluvíme na náhradním řešení.

  Upozorňujeme, že výměna zboží kus za kus se nevztahuje na situace, kdy došlo k poškození autosedačky z vaší strany.

Zeptat se na něco jiného