Autosedačka Britax Römer BABY-SAFE PRO

Doprava ZDARMA

BABY-SAFE PRO je autosedačka pro děti od narození do přibližně 15 měsíců (40 – 85 cm). K autosedačce je možné dokoupit základnu VARIO BASE 5Z (není součástí balení autosedačky). BABY-SAFE PRO je naší nejlepší autosedačkou Britax Römer v této skupině autosedaček, kombinací svých vlastností je určena pro rodiče s nejvyššími nároky, kteří pro své děťátko hledají autosedačku bez kompromisů.

 

 • K autosedačce BABY-SAFE PRO je možné dokoupit základnu VARIO BASE 5Z. Získáte tak ještě větší pohodlí pro poutání autosedačky, ale také sedadlo, které lze otočit směrem ke dveřím vozidla, což umožňuje pohodlné usazení dítěte.
 • Systém Ergo Recline zase umožňuje pro dítě rovnější a ergonomičtější polohu, což podporuje zdravý růst páteře a zároveň zajišťuje ventilaci.
 • Mimořádně velká sklápěcí sluneční stříška s UPF50+ nabízí ochranu před sluncem a větrem.
 • Součástí cestovního systému s kočárky Britax a dalšími.
 • Barevné varianty kolekce 2024 včetně luxusních potahů Urban Olive a Soft Taupe a eco potahů GREEN SENSE.

Zapůjčení náhradní autosedačky ZDARMA v případě reklamace  

Cena od 7 590 Kč

 • Testované prestižním Stiftung Warentest i ADAC
 • Oceňované spotřebitelskými institucemi jako dTest
 • Vyhledávané pro patentované bezpečnostní prvky
 • Doporučované rodiči – autosedačky kupují od roku 1971
 • S dopravou zdarma a s prodlouženou zárukou o 1 rok

Vše o autosedačce

ISOFIX VARIO BASE 5Z

ISOFIX VARIO BASE 5Z

Po dokoupení základny VARIO BASE 5Z (nebo po zakoupení výhodného balíčku autosedačky a základny v setu) lze instalovat autosedačku pomocí kotevních bodů systému ISOFIX. Tím získáte nejpevnější způsob poutání autosedačky do vozidla. Tento vysoce bezpečný standard je dále vylepšen o podpěrnou nohu, která zajišťuje dodatečnou stabilitu autosedačky.

Rotace o 180 stupňů

Výhoda rotace o 180 stupňů

Se základnou VARIO BASE 5Z získáte další výhody pro pohodlné používání autosedačky BABY-SAFE PRO. Inovativní otočný mechanismus základny umožňuje snadné otočení autosedačky do pozice směrem ke dveřím auta pro pohodlné ukládání a vyndavání vašeho dítěte.

Modular system

Modulární systém

VARIO BASE 5Z je navíc variabilní základnou pro modulární systém, který nabízí maximální ochranu a pohodlné flexibilní používání také pro navazující autosedačku řady DUALFIX 5Z. Jelikož je základnu možné používat pro dvě různé autosedačky, lze ji používat od narození dítěte až do jeho 4 let.

Nastavení úhlu

Nastavitelný sklon základny

Nadstandardní vlastnost

U automobilů se skloněnými sedadly existuje nebezpečí, že by se hlava vašeho dítěte mohla naklonit dopředu, zejména když usne v autosedačce. Se základnou VARIO BASE 5Z můžete snadno nastavit úhel autosedačky do šesti různých poloh, abyste zajistili ergonomičtější a bezpečnější polohu vašeho dítěte během jakékoli cesty a v jakémkoli autě.

Ergonomická pozice v leže

Ergonomická pozice v leže

Nadstandardní vlastnost

Autosedačka BABY-SAFE PRO poskytuje vašemu dítěti ergonomickou polohu zcela vleže. Systém Ergo Recline představuje novou úroveň bezpečí, pohodlí a ergonomičnosti. Při sklopení je poloha dítěte rovnější a ergonomičtější, což podporuje zdravý růst páteře a zároveň zajišťuje ventilaci.

Nízká hmotnost

Mimořádně nízká hmotnost

Usnadněte si každý den. S hmotností pouhých 3,9 kg* je BABY-SAFE PRO jednou z nejlehčích dětských autosedaček Britax Römer.

* kromě sluneční stříšky a novorozenecké vložky

Vložka pro novorozence

Speciální ochrana novorozenců

Poskytněte svému děťátku tu nejlepší ochranu, pohodlí a podporu díky speciálně navržené novorozenecké vložce. Pěnové podložky absorbují energii a umožňují vašemu dítěti ležet během prvních týdnů v pohodlnější a ergonomičtější poloze.

Opěrka hlavy

Roste s vaším dítětem

Polstrovanou opěrku hlavy a pás lze pomocí jedné ruky nastavovat tak, aby rostly spolu s dítětem. Stačí uvést nastavovací prvek na zadní straně sedačky do správné polohy podle velikosti vašeho dítěte tak, aby opěrka hlavy a pás byly ve správné poloze.

Ochrana proti bočnímu nárazu

Boční ochrana

Boční části mají speciální design a v případě nehody absorbují velké procento sil, takže vaše dítě ochrání i v kritických situacích.

Sluneční stříka

Velká sluneční stříška

Mimořádně velká sluneční clona s ochranným faktorem UPF 50+ chrání dítě před sluncem a větrem. Zároveň poskytuje klidný a chráněný prostor, takže dítě může na cestách klidně a v bezpečí spát.

Nastavitelná rukojeť

Nastavitelná rukojeť

Díky nastavitelné rukojeti je zvedání a vyndávání vašeho děťátka z autosedačky hračka. Stačí stisknout tlačítka na obou stranách, abyste ji odemkli a posunuli. Navíc můžete rukojeť posunout úplně dozadu, aby byla autosedačka stabilní, když leží na podlaze.

Tříbodový pás

Tříbodový pás

Nechte své dítě spát, když to potřebuje. Tříbodové bezpečnostní pásy umožňují bezproblémové připoutání a odepnutí, takže nikdy nebudete muset rušit jejich životně důležitý odpočinek.

Komfortní premiové potahy

Komfortní premiové potahy

Nově navržené luxusní potahy Urban Olive a Soft Taup jsou stylové i komfortní. Tyto prémiové potahy, které jsou vyrobeny z ještě měkčí tkaniny v kombinaci se zlepšeným lícováním, přinášejí vašemu dítěti větší pohodlí.

green sense

GREEN SENSE

Autosedačka BABY-SAFE PRO je dostupná ve dvou stylových provedeních GREEN SENSE (Galaxy Black a Atlantic Green), přičemž látkové potahy této kolekce jsou vyrobeny ze 100% recyklovaných PET lahví.

Cestovní systém

Cestovní systém

BABY-SAFE PRO lze pomocí adaptérů připevnit na kočárky Britax a některé další modely kočárků. Dětská autosedačka se tak mimo vozidlo stává součástí praktického cestovního systému, který rozšiřuje vaši mobilitu a nabízí plnohodnotné řešení pro cestování v jednotném designu.

Správná instalace za všech okolností

Správná instalace za všech okolností

Ať už instalujete autosedačku BABY-SAFE PRO na základnu VARIO BASE 5Z nebo na kočárek, slyšitelné cvaknutí vás vždy ujistí o tom, že jste ji nainstalovali správně. Navíc to uvidíte na vizuálním ukazateli na uvolňovacím tlačítku základny, takže můžete být opravdu v klidu.

Rychle odnímatelný potah

Potah svléknete a vyperete

V autě se může stát nepořádek - nápoje se mohou rozlít a děti mohou onemocnět cestovní nevolností. Proto jsme navrhli potah sedadla, který lze prát v pračce a který lze snadno sejmout, takže můžete rychle uklidit a znovu si užívat společná dobrodružství.

Vyrobeno v Německu

Vyrobeno v Německu

Nadstandardní vlastnost

Na rozdíl od konkurence vyrábí společnost BRITAX RÖMER naprostou většinu autosedaček v Německu. To jednak zajišťuje maximální kvalitu při výrobě a zároveň umožňuje zkrátit přepravní trasy a minimalizovat tak dopad na životní prostředí.

i-Size

Schválena podle i-Size

Autosedačka je schválena podle novější normy i-Size (UN R129). Je testována podle přísnějších pravidel a respektuje nejnovější bezpečnostní standardy. Značení autosedačky podle výšky dítěte dělá přechod na tuto autosedačku jednodušší a tím bezpečnější.

Parametry

Schválení podle normy EU i-Size (ECE R129)

Určeno pro děti 40 – 85 cm

Přibližný věk od narození do 15 měsíců

Umístění po směru jízdy ne

Umístění proti směru jízdy ano

Způsob poutání dítěte vlastní 3bodový pás

Šířka 44 cm

Váha 3.9 kg

Poutání 3bodovým pásem vozidla

Poutání pomocí externí základny ano, po dokoupení základny

Externí základna ISOFIX ano, VARIO BASE 5Z

Polohování ano

Ergonomická poloha v leže ano

Novorozenecká vložka ano

Stříška ano, součástí autosedačky

Součást cestovního systému ano

Typ boční ochrany základní

Otočné sedadlo směrem ke dveřím auta ano, po dokoupení základny

Ventilace ne

Potah svléknete a vyperete ano

Mohlo by vás zajímat

 • Proč jsou některé barevné varianty dražší?

  Společnost Britax Römer nabízí příjemné a kvalitní potahové látky už v základních cenách

  Barvy Atlantic Green, Fossil Grey a Galaxy Black patří do exkluzivní edice GREEN SENSE a jsou vytvořeny s ohledem na udržitelnost životního prostředí.

  Síťovina s kosočtvercovým vzorem byla záměrně integrovaná do designu potahů, aby napomáhala cirkulaci vzduchu a udržovala vaše děti během cestování v mimořádném pohodlí.

 • Co znamená rok v názvu sedačky a jak se liší varianty 2023 a 2024?

  Autosedačky jsou v kolekci 2023 a 2024 konstrukčně stejné

  Rok v názvu sedačky neznamená rok uvedení sedačky na trh a ani neznamená rok výroby sedačky. Jedná se o modelový rok kolekce jednotlivých barevných variant. Některé barevné varianty mohou beze změny přecházet do dalšího modelového roku.

Zeptat se na něco jiného

Co si ověřit před nákupem

Co s autosedačkou od nás získáte navíc

 • Zapůjčení náhradní autosedačky

  Reklamované zboží je zasíláno do speicalizovaného servisního střediska, proto vyřešení reklamačního řízení neprobíhá expresně.

  Protože jsme si vědomi důležitosti zůstat s dětmi mobilní, exkluzivně nabízíme k zapůjčení náhradní autosedačku zdarma po dobu řešení reklamace.

  Jak to funguje?

  • V případě zjištění problému s autosedačkou nás kontaktujete emailem nebo telefonicky.
  • Nejpozději druhý den bude náhradní autosedačka připravena k osobnímu převzetí na pobočce nebo poslána na vaši adresu.
  • Zapůjčená autosedačka nemusí být stejného typu jako sedačka reklamovaná, bude ale vždy určena pro věk, váhu a výšku vašeho dítěte.
 • Možnost výměny kus za kus

  I přes péči, kterou výrobce při výstupní kontrole autosedačkám věnuje, se může stát, že obdržená autosedačka není zcela bez vady. Tyto situace nás velice mrzí, nelze se jim ale úplně vyhnout.

  Pokud obdržíte autosedačku, u které ihned po vybalení (do 14 dnů od nákupu) objevíte vadu, vyměníme vám ji okamžitě kus za kus a to na naše náklady. V případě, že nebude ihned dostupná stejná autosedačka ve stejné barvě, individuálně se domluvíme na náhradním řešení.

  Upozorňujeme, že výměna zboží kus za kus se nevztahuje na situace, kdy došlo k poškození autosedačky z vaší strany.