Autosedačka Britax Römer DUALFIX PRO M

Doprava ZDARMA

DUALFIX PRO M je autosedačka s integrovanou ISOFIX základnou pro děti od 3 měsíců do přibližně 4 let (61 – 105 cm).
 

 • Proti předchozím autosedačkám řady DUALFIX poskytuje vylepšený tvar ochranného oblouku v pozici proti směru jízdy větší prostor pro nožičky dítěte a tím mu vylepšuje celkové pohodlí především na delších cestách.
 • Otočné sedadlo o 360 stupňů umožňuje bezpečnější jízdu v pozici proti směru jízdy a volitelně také pozici po směru jízdy, pokud je dítě minimálně 76 cm vysoké. Natočením autosedačky směrem ke dveřím auta zase získáte možnost pohodlného usazení dítěte.
 • Polohování v obou směrech (6+6 poloh) dopřeje vašemu děťátku nejlepší podmínky odpočívat nebo se radovat z výhledu i během delších cest.
 • Autosedačka je vybavena všemi dostupnými bezpečnostními prvky včetně inovativní opěrky hlavy do tvaru V a zvýšené ochrany proti bočnímu nárazu.
Vše o autosedačce

Skladem, odešleme hned zítra.

ZDARMA k vám domů  doručíme v úterý 23.7. Možnosti doručení

Možnosti doručení

Zboží zasíláme pouze do České Republiky, nezasíláme do zahraničí.

Doprava ZDARMA u označeného zboží nebo při nákupu nad 1 500 Kč.

 • PPL Balíkem PPL Expresní přeprava balíku do 24 hodin po odeslání. Možnost sledování zásilky. 100 Kč Zdarma  doručíme v úterý 23.7.
 • PPL Osobní odběr - PPL Parcel Shop (4000 míst) Zboží si vyzvednete na vybrané pobočce sítě PPL ParcelShop. 100 Kč Zdarma k odběru v úterý 23.7.

7 565 Kč Speciální cena pro přihlášené. Více informací

Cena od 7 641 Kč

 • Testované prestižním Stiftung Warentest i ADAC
 • Oceňované spotřebitelskými institucemi jako dTest
 • Vyhledávané pro patentované bezpečnostní prvky
 • Doporučované rodiči – autosedačky kupují od roku 1971
 • S dopravou zdarma a s prodlouženou zárukou o 1 rok

Vše o autosedačce

NECHTE DITĚ DÉLE OTOČENÉ PROTI SMĚRU JÍZDY

Nechte dítě déle otočené proti směru jízdy

Poskytněte svému dítěti nejlepší ochranu v případě čelního nárazu: Autosedačka DUALFIX PRO M umožňuje dítěti sedět proti směru jízdy déle, než doporučují odborníci. Čelní srážky jsou nejčastějším typem nehody, proto se ujistěte, že cestujete co nejbezpečněji. S autosedačkou nainstalovanou proti směru jízdy se energie nárazu rozloží rovnoměrně na hlavu, krk a horní část těla, což chrání dítě před zraněním.

PŘIPOUTÁNÍ BEZ NÁMAHY

Výhoda rotace o 360 stupňů

Ať už je vaše dítě otočené ve směru nebo proti směru jízdy, v nakloněné poloze, vzpřímené poloze nebo v jakékoli mezipoloze, otočení autosedačky DUALFIX PRO M o 360° umožňuje rychlé, jednoduché a bezpečné nastupování a vystupování dítěte z auta. Během chvilky tak můžete vyrazit!

ISOFIX

ISOFIX

ISOFIX základna je součástí autosedačky DUALFIX PRO M, není potřeba ji dokupovat. Základnu od sedadla nelze oddělit.

Díky instalaci autosedačky pomocí kotevních bodů systému ISOFIX získáte nejpevnější způsob poutání autosedačky do vozidla. Tento vysoce bezpečný standard je dále vylepšen o podpěrnou nohu, která zajišťuje dodatečnou stabilitu autosedačky.

NĚKOLIK NAKLÁPĚCÍCH POLOH

Polohování

Pro spokojené dítě na dlouhých cestách. DUALFIX PRO M má vícero poloh naklonění, které si můžete jednoduše nastavit. Díky 6 polohám ve směru jízdy a 6 polohám proti směru jízdy můžete zvolit takovou polohu, která umožní vašemu dítěti buď odpočívat nebo se radovat z výhledu, aby bylo spokojené a vy si mohli užívat cestu bez stresu.

VYNIKAJÍCÍ OCHRANA PROTI BOČNÍMU NÁRAZU

Vylepšená boční ochrana

Nadstandardní vlastnost

Chraňte své dítě před bočním nárazem díky integrované vnitřní technologii SICT (Side Impact Cushion Technology), která absorbuje energii nárazu a udrží vaše dítě mimo dosah nárazu. Navíc poskytuje vynikající bezpečnost v každém úhlu, takže ji nemusíte nastavovat, pokud autosedačku sklápíte nebo otáčíte.

DOSTATEK PROSTORU PRO MALÉ NOŽIČKY

Dostatek prostoru pro malé nožičky

Nadstandardní vlastnost

Poskytněte svému dítěti zvýšenou ochranu v případě nehody: bezpečnostní odrazový oblouk autosedačky DUALFIX PRO M pomáhá zabránit naklonění autosedačky při nárazu. Oblouk byl optimalizován tak, aby byl kratší a kompaktnější a poskytoval více prostoru pro nohy, což je ideální na dlouhé cesty. Zároveň usnadňuje přenášení a skladování autosedačky.

POHODLNÁ OCHRANNÁ OPĚRKA HLAVY

Pohodlná ochranná opěrka hlavy

Nadstandardní vlastnost

Zajistěte optimální ochranu v případě bočního nárazu: Opěrka hlavy ve tvaru V je speciálně navržena tak, aby omezila pohyb hlavy dítěte, chránila jeho krk v případě nárazu a zároveň mu poskytla prostor pro růst. Opěrku hlavy a bezpečnostní pásy lze rychle a jednoduše nastavit současně, takže vaše dítě bude v úplném pohodlí nezávisle na jeho tělesné výšce.

MĚKKÉ A VÝKONNÉ CHRÁNIČE HRUDNÍKU

Měkké a výkonné chrániče hrudníku

Díky měkkým a výkonným chráničům hrudníku autosedačky DUALFIX PRO M budou pohyby vašeho dítěte při nárazu omezené. Vycpávky umocní ještě větší pohodlí bezpečných 5-bodových pásů a v případě nevyhnutelného znečištění je lze snadno pro vyprání vyjmout, aniž by se musely pásy odepínat.

MIMOŘÁDNĚ BEZPEČNÉ 5-BODOVÉ BEZPEČNOSTNÍ PÁSY

Mimořádně bezpečné 5-bodové bezpečnostní pásy

Ochraňte své dítě před vážným zraněním výběrem autosedačky s 5-bodovým bezpečnostním pásem. V případě nárazu pásy rozdělují sílu nárazu do všech 5 bodů - do ramen, boků a mezi nohy - na ochrannou skořepinu sedadla.

VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÁ PODPĚRNÁ NOHA

Výškově nastavitelná opěrná noha

Pomocí nastavitelné podpěrné nohy nainstalujete autosedačku DUALFIX PRO M bezpečně do vozidla. Noha se upevňuje k podlaze auta, aby poskytla dostatečnou stabilitu a minimalizovala naklánění autosedačky. Snadno čitelný indikátor vám ukáže, kdy je podpěrná noha pevně umístěná na podlaze vozidla, takže je její správná instalace bezproblémová.

RYCHLE ODNÍMATELNÝ PRATELNÝ POTAH

Pratelný potah

Cestování s dětmi v autě může znamenat i velký nepořádek. Ať už je to rozlitý džus nebo nevolnost při cestování, autosedačka DUALFIX PRO M má potah sedadla, který lze prát v pračce a snadno jej sundat, aniž byste museli odpojit bezpečnostní pásy. Můžete tak rychle uklidit a pokračovat v cestě.

green sense

GREEN SENSE

Autosedačka DUALFIX PRO M je dostupná ve třech stylových provedeních GREEN SENSE (Fossil Grey, Galaxy Black a Atlantic Green), přičemž látkové potahy této kolekce jsou vyrobeny ze 100% recyklovaných PET lahví.

Vyrobeno v Německu

Vyrobeno v Německu

Nadstandardní vlastnost

Na rozdíl od konkurence vyrábí společnost BRITAX RÖMER naprostou většinu autosedaček v Německu. To jednak zajišťuje maximální kvalitu při výrobě a zároveň umožňuje zkrátit přepravní trasy a minimalizovat tak dopad na životní prostředí.

i-Size

Schválena podle i-Size

Autosedačka je schválena podle novější normy i-Size (UN R129). Je testována podle přísnějších pravidel a respektuje nejnovější bezpečnostní standardy. Značení autosedačky podle výšky dítěte dělá přechod na tuto autosedačku jednodušší a tím bezpečnější.

Video

Parametry

Schválení podle normy EU i-Size (ECE R129)

Určeno pro děti 61 – 105 cm

Přibližný věk od 3 měsíců do 4 let

Poutání ISOFIXem ano

Poutání 3bodovým pásem ne

Umístění po směru jízdy ano, 76 – 105 cm

Umístění proti směru jízdy ano

Způsob poutání dítěte vlastní 5bodový pás

Polohování ano

Výška maximální 48 cm

Šířka 44 cm

Váha 13.3 kg

Základna v ceně autosedačky

Modulární systém jedné základny a dvou sedaček ne

Jistotu správného upoutání autosedačky zobrazují indikátory ano

Typ boční ochrany vylepšená (SICT inside)

Otočné sedadlo směrem ke dveřím auta (otáčení o 360 stupnů) ano

Novorozenecká vložka ne

Ventilace vzduchu ne

Mohlo by vás zajímat

 • Je možné autosedačku použít také bez ISOFIXu?

  Ne, není to možné

  Autosedačka je schválena výhradně pro upevnění pomocí ISOFIXu.

 • Jak se liší DUALFIX řady PRO a DUALFIX řady 5Z

  Autosedačky mají stejné sedadlo

  Autosedačky sdílí stejnou základní konstrukci sedadla a téměř stejnou konstrukci základny. Liší se v několika důležitých detailech.

  DUALFIX PRO

  • Má novovorozeneckou vložku (vhodná od narození)
  • Má neodělitelnou ISOFIX základnu s polohováním
  • Nabízí nejméně barevných variant


  DUALFIX PRO M (hlavní model)

  • Nemá novorozeneckou vložku (vhodná od cca 3 měsíců)
  • Má neodělitelnou ISOFIX základnu s polohováním
  • Nabízí více barevných variant


  DUALFIX 5Z

  • Nemá novorozeneckou vložku (vhodná od cca 3 měsíců)
  • Má oddělitelnou základnu (základnu lze použít také pro vajíčko) s polohováním
  • Základna má navíc možnost nastavit sklon podle sklonění sedadel ve vozidle
  • Nabízí nejvíce barevných variant včetně luxusních potahů


  DUALFIX 5Z se prodává ve dvou provedeních

  • DUALFIX 5Z - samostatné sedadlo autosedačky bez základny
  • DUALFIX 5Z SET - sedadlo a základna ve výhodném balíčku


  TIP: Porovnání autosedaček do 105 cm

 • Jaký je rozdíl mezi DUALFIX PRO M a DUALFIX PRO?

  Autosedačky mají stejné sedadlo i funkce

  Obě autosedačky mají stejnou základní konstrukci sedadla i funkce, jsou tedy stejně pohodlné a nabízí stejnou úroveň bezpečí. Balení DUALFIX PRO obsahuje navíc novorozeneckou vložku a je tak vhodná už od narození.

  TIP: Porovnání autosedaček do 105 cm

 • Proč jsou některé barevné varianty dražší?

  Společnost Britax Römer nabízí příjemné a kvalitní potahové látky už v základních cenách

  Barvy Atlantic Green, Fossil Grey a Galaxy Black patří do exkluzivní edice GREEN SENSE a jsou vytvořeny s ohledem na udržitelnost životního prostředí.

  Síťovina s kosočtvercovým vzorem byla záměrně integrovaná do designu potahů, aby napomáhala cirkulaci vzduchu a udržovala vaše děti během cestování v mimořádném pohodlí.

 • Co znamená rok v názvu sedačky a jak se liší varianty 2023 a 2024?

  Autosedačky jsou v kolekci 2023 a 2024 konstrukčně stejné

  Rok v názvu sedačky neznamená rok uvedení sedačky na trh a ani neznamená rok výroby sedačky. Jedná se o modelový rok kolekce jednotlivých barevných variant. Některé barevné varianty mohou beze změny přecházet do dalšího modelového roku.

Zeptat se na něco jiného

Co si ověřit před nákupem

Co s autosedačkou od nás získáte navíc

 • Zapůjčení náhradní autosedačky

  Reklamované zboží je zasíláno do speicalizovaného servisního střediska, proto vyřešení reklamačního řízení neprobíhá expresně.

  Protože jsme si vědomi důležitosti zůstat s dětmi mobilní, exkluzivně nabízíme k zapůjčení náhradní autosedačku zdarma po dobu řešení reklamace.

  Jak to funguje?

  • V případě zjištění problému s autosedačkou nás kontaktujete emailem nebo telefonicky.
  • Nejpozději druhý den bude náhradní autosedačka připravena k osobnímu převzetí na pobočce nebo poslána na vaši adresu.
  • Zapůjčená autosedačka nemusí být stejného typu jako sedačka reklamovaná, bude ale vždy určena pro věk, váhu a výšku vašeho dítěte.
 • Možnost výměny kus za kus

  I přes péči, kterou výrobce při výstupní kontrole autosedačkám věnuje, se může stát, že obdržená autosedačka není zcela bez vady. Tyto situace nás velice mrzí, nelze se jim ale úplně vyhnout.

  Pokud obdržíte autosedačku, u které ihned po vybalení (do 14 dnů od nákupu) objevíte vadu, vyměníme vám ji okamžitě kus za kus a to na naše náklady. V případě, že nebude ihned dostupná stejná autosedačka ve stejné barvě, individuálně se domluvíme na náhradním řešení.

  Upozorňujeme, že výměna zboží kus za kus se nevztahuje na situace, kdy došlo k poškození autosedačky z vaší strany.